fbpx

Napsali o nás i v DENÍK.CZ.

ZLATÉ PRASÁTKO S ROUŠKOU JE NOVÝM HITEM.

Firma Ozdoba CZ ručně vyrobí za rok ve Dvoře Králové nad Labem přes 200 tisíc kusů skleněných vánočních ozdob. Zboží z malé budovy, zastrčené v ulici Slovany, putuje nejen na české stromečky, ale i do Jihoafrické republiky, Singapuru, Ruska, Švýcarska nebo také Dubaje, kde mají v oblibě vánoční koule s katarskou vlajkou. Letos přišli pracovníci společnosti se stylovou novinkou. Vyrábí prasátko s rouškou. Zlaté má bílou roušku s červenými puntíky, bílé červenou roušku s bílými puntíky.

Je to velký hit. Prodávat ho však můžou pouze přes e-shop nebo přímo ve firmě. Prodej vánočních ozdob výrazně zkomplikovalo uzavření prodeje v obchodních centrech a zrušení vánočních trhů. Pokud bude tato situace pokračovat až do Vánoc, bude to pro malou firmu s dvacítkou zaměstnanců likvidační. “Teď přichází doba, kdy jsme měli největší tržby. Prodeje končíme dopoledne na Štědrý den. Potom už nikdo vánoční ozdoby nekupuje,” říká Romana Juklová, obchodní ředitelka firmy Ozdoba CZ.

ZDROJ

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

Nejnovější příspěvky

Natočili jsme DÁŠ TO? s rádiem Evropa 2

Dali to? Výzva, která má vyšší smysl. Moderátoři rádia Evropa 2 Ondra Urban, Petr Říbal  a herečky Patricie Pagáčová malovali vánoční ozdoby na podporu pejsků.

Napsali o nás deníku Aha!

Na stromečku prasátko s rouškou? Svoji nejprodávanější figurku prasátka »vylepšil« královédvorský výrobce ručně dělaných skleněných vánočních ozdob. Jako památku na covidové Vánoce vytvořil i vepříka

Vrcholí výroba ozdob pro letošní Vánoce.

Vrcholí výroba ozdob pro letošní Vánoce. Pro zahraniční trh je už hotovo, teď se vyrábí pro nás. V polovině letních prázdnin končí výroba vánočních ozdob